POCZUJ PRAWDZIWE PIĘKNO...

peeling yellow-peel

Yellow Peel należy do zabiegów z serii najpopularniejszych peelingów chemicznych w medycynie estetycznej. Przez szereg ostatnich lat zdobywał tytuł złotej perły medycyny estetycznej. Jest najmniej inwazyjnym peelingiem chemicznym istniejącym na rynku.

 

Działanie peelingu Yellow Peel:

 

Usuwa warstwę naskórka na różnych poziomach, a intensywność działania peelingu można indywidualnie dostosowywać do rodzaju uszkodzeń skórnych.

 

Ma działanie złuszczające poprzez zastosowanie w pierwszej fazie zabiegu kwasu glikolowego oraz kwasu salicylowego i stymulujące poprzez kwas retinolowy w drugiej fazie zabiegu. Dzięki działaniu trzech innych składników: kwasu fitowego, kojowego i azelainowego spełnia również rolę blokady endogennej syntezy melaniny pomagając w usuwaniu przebarwień i zapobiegając powstawaniu nowych. Jest to prosty zabieg i przynosi takie same korzyści jak bardziej agresywne peelingi chemiczne, a jego dodatkową zaletą jest znikoma uciążliwość dla pacjenta. Efekt złuszczenia jest niewielki i wygląd skóry bezpośrednio po zabiegu nie stanowi ograniczenia dla osób aktywnych zawodowo.

 

 

Efekty stosowania peelingu Yellow Peel:

 

Działanie peelingu opiera się na głębokiej dermostymulacji z kontrolowanym złuszczeniem starego naskórka. Zapewnia to efekt skóry jędrnej, doskonale ukrwionej i rozświetlonej. Jest on doskonały w leczeniu trądziku , usuwaniu zmarszczek, usuwaniu blizn i innych defektów naskórka, a stymulacja syntezy nowych włókien kolagenu w skórze zapewnia rewelacyjną „gęstość” i elastyczność skóry na długi czas. Używane przez państwa kosmetyki wchłaniają się swobodnie i w pełni mogą oddziaływać na zrewitalizowaną skórę.

 

Kolejnym z efektów yellow peel jest redukcja przebarwień skóry oraz zapobieganiu im poprzez hamowanie syntezy endogennej melaniny dzięki zastosowaniu 3 innych wspomnianych powyżej składników peelingu ( kwas fitowy, kojowy i azelainowy), yellow peel zawiera również bisabolol (wyciąg z rumianku).

 

Zastosowanie Yellow Peel to przede wszystkim:
 • leczenie trądziku
 • usuwanie blizn potrądzikowych
 • usuwanie zaburzeń łojotokowych skóry
 • usuwanie zmarszczek powierzchownych
  • usuwanie przebarwień i defektów naskórka (Melazma), a także:
  • odświeżenie i stymulacja procesów regeneracji skóry
  • leczenie trądzikowego zapalenia mieszków włosowych
  • przygotowanie skóry do operacji plastycznych

 

 

 

Cennik

Yellow Peel twarz(czas trwania zabiegu 30 min.):

290 zł

 

twarz + szyja

310 zł

 

 twarz + szyja + dekolt:

350 zł

PAKIETY RABATOWE

Zobacz pakiety do wykupienia dla siebie lub na prezent!
Zabiegi wykonujemy z użyciem kosmetyków oraz urządzeń najbardziej renomowanych firm:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK